هدفون استریو بی‌سیم
هدفون استریو بی‌سیم
هدفون استریو بی‌سیم
هدفون استریو بی‌سیم
هدفون استریو بی‌سیم

هندزفری بلوتوثی ONEPLUS BUDS 3

کدمحصول : SKU-
گارانتی اصالت و سلامت کالا
100٪
4480000
4480000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

مشخصات و قیمت هندزفری بلوتوثی ONEPLUS BUDS 3

هندزفری بلوتوثی ONEPLUS BUDS 3  به عنوان جدیدترین هدفون استریو بی‌سیم (TWS) در هند رونمایی شد . OnePlus Buds 3 مجهز به درایورهای دوگانه، از حذف نویز تطبیقی ​​تا 49 دسی بل و از حالت شفافیت پشتیبانی می کند. این هدست بی سیم از ویژگی اتصال دوگانه این شرکت نیز پشتیبانی می کند . دارای رتبه IP55 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و پاشش است. OnePlus ادعا می کند که می تواند تا 10 ساعت عمر باتری با یک بار شارژ و 6.5 ساعت با ANC فعال باشد.

OnePlus Buds 3  دارای یک درایور دوگانه است که شامل یک ووفر 10.4 میلی متری و یک توییتر 6 میلی متری است. هر دو هدفون چپ و راست به 3 میکروفون با حساسیت -38 دسی بل مجهز هستند. از حذف نویز تطبیقی ​​49 دسی بل پشتیبانی می کند. پایه‌ها از کنترل‌های لمسی حساس به فشار برای مدیریت رسانه و تماس پشتیبانی می‌کنند و همچنین می‌توانید برای کنترل‌های صدا انگشت خود را به بالا و پایین بکشید.

طراحی ضد باد هندزفری بلوتوثی ONEPLUS BUDS 3 :

هندزفری بلوتوثی ONEPLUS BUDS 3 دارای طراحی ضد باد است . که از یک توری فلزی با ساختار حفره ای در قسمت بیرونی تشکیل شده است. صدای باد محیط را سرکوب می کند، در حالی که سه میکروفون روی هر جوانه صدای انسان را شناسایی کرده و آن را بهینه می کند.

Noise cancellation: 

OnePlus Buds 3  تا 49 دسی‌بل حذف نویز ارائه می‌کند .  Smart Scene Noise Cancellation 2.0 سطح بهینه ANC را بر اساس محیط اطراف تنظیم می‌کند. می‌توان به صورت دستی حالت حذف نویز دلخواه خود را در سه سطح خفیف، متوسط ​​و حداکثر انتخاب کرد.

3D Audio: 

جوانه ها همچنین قابلیت صوتی سه بعدی را ارائه می دهند که به بازتولید محیط های فضایی سه بعدی کمک می کند. Buds 3 همچنین دارای کدک بلوتوث LHDC 5.0، Audio ID 2.0 شخصی شده . صدای سه بعدی مبتنی بر HRTF است.

باتری :

OnePlus می گوید که هر هدفون دارای یک باتری 58 میلی آمپر ساعتی است که با یک بار شارژ تا 10 ساعت صدا را بدون ANC ارائه می دهد. کیس شارژ به یک باتری 520 میلی آمپر ساعتی مجهز شده است . زمان کل گوش دادن را به 44 ساعت افزایش می دهد. با شارژ کردن هدفون تنها به مدت 10 دقیقه، کاربر می تواند انتظار داشته باشد که از 7 ساعت استفاده لذت ببرد.

مشخصات

درایورهای دوگانه 10.4 متر + 6 میلی متر، صدای فوق العاده شفافی را ارائه می دهند

حالت تاخیر کم 94 میلی ثانیه برای بازی