ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل MG1100
ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل MG1100
ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل MG1100
ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل MG1100
ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل MG1100

ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل MG1100

کدمحصول : SKU-7719420
60٪
1592000
1592000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

ست اصلاح صورت فیلیپس مدل BT5202/83 به همراه ماشین خط زن فیلیپس مدل MG1100

ماشین اصلاح «فیلیپس»  مدل « BT5202» با تیغه‌های تمام‌فلزی که دارد برای اصلاح موهای صورت در اندازه‌های مختلف ساخته شده است. جنس تیغه‌های تریمر از استیل ضدزنگ است و موها را با اندازه‌ی 0.4 میلی‌متر کوتاه می‌کنند. هنگام اصلاح این تیغه‌ها روی هم کشیده شده و یکدیگر را تیز می‌کنند. قیمت ریش تراش فیلیپس و خریداز فروشگاه اینترنتی آتانت

به این ویژگی خاصیت خودتیزشوندگی می‌گویند که باعث می‌شود تیغه‌ها تیز باقی بمانند و عمر استفاده از آن‌ها افزایش یابد؛ همچنین دندانه‌های تیغه‌ها به شکل گرد طراحی شده تا ریش تراش فیلیپس روی پوست خراش نیندازد و از قرمزشدن و التهاب پوست جلوگیری کند. طبق گفته‌ی شرکت سازنده تیغه‌های این ریش تراش فیلیپس دوبار تیز شده‌اند و با هر بار حرکت سر دستگاه روی پوست، تعداد بیشتری از موها قطع می‌شوند. شانه‌ای که روی تیغه‌ی تریمر قرار می‌گیرد با طراحی منحصربه‌فردی که دارد، موها را از سطح پوست بلند کرده و به سمت تیغه هدایت می‌کند. 

خرید ریش تراش فیلیپس BT5202/83

به این ترتیب کار اصلاح سریع‌تر انجام می‌شود و نتیجه‌ی آن یکدست‌شدن موهای صورت است. به کمک اهرم چرخشی ماشین اصلاح می‌توان طول اصلاح شانه را در 17 اندازه‌ی مختلف از 0.4 تا 7 میلی‌متر تغییر داد. پس از اصلاح می‌توان به‌راحتی دستگاه را زیر شیر آب گرفت و شست و از این جهت نگران نفوذ آب به داخل آن نبود. خرید ریش تراش فیلیپس فروشگاه اینترنتی آتانت.

  

Philips BT5202 به باطری قابل شارژی مجهز شده است که در مدت‌زمان یک ساعت شارژ کامل می‌شود و پس از 70 دقیقه شارژدهی دارد که نسبت به بسیاری از ماشین‌های اصلاح، زمان طولانی‌تری است. نکته‌ی خوشحال‌کننده این است که می‌توان در حالت متصل به شارژ نیز از ماشین اصلاح استفاده کرد. از ویژگی‌های ظاهری ماشین اصلاح باید به بدنه‌ی زیبا و باکیفیت آن اشاره کرد. جنس پلاستیک پشت ماشین اصلاح هم به‌گونه‌ای است که از دست لیز نمی‌خورد. نمایندگی فیلیپس نمایندگی ریش تراش فیلیپس

ست اصلاح صورت فیلیپس مدل BT5202/83

به‌طورخلاصه این ماشین اصلاح صورت دارای تیغه‌ی تریمر خودتیزشونده با دندانه‌های گرد، طول اصلاح 0.4 میلی‌متر، شانه‌ی اصلاح قابل تنظیم، اهرم چرخشی تنظیم طول اصلاح شانه از 0.4 تا 7 میلی‌متر، باتری قابل شارژ و طراحی ارگونومیک بوده و در برابر نفوذ آب مقاوم است. همچنین در جعبه این محصول یک عدد ماشین خط زن فلیپس نیز وجود دارد.

ریش تراش فیلیپس 7370 این ماشین‌اصلاح دارای تیغه‌های دوگانه است که یکی از آن‌ها موها را بلند کرده و دیگری موجب کوتاه‌شدن آن می‌شود. از این محصول می‌توان به صورت خشک و مرطوب (همراه با خمیرریش و فوم یا بدون آن‌ها) استفاده کرد. به همراه این دستگاه، یک سری خط‌زن ارایه می‌شود که می‌تواند برای موهای صورت خط ‌ریش ایجاد کند. این محصول دارای قابلیت استفاده زیر دوش است؛ بدین‌معنی‌که می‌توان به‌راحتی در حمام و در تماس با رطوبت از آن استفاده کرد بدون اینکه آسیبی به آن برسد.

 

  

نمایندگی فیلیپس ریش تراش فیلیپس خرید ریش تراش فیلیپس

نمایندگی فیلیپس فیلیپس، شرکت هلندی و چندملیتی تجهیزات الکترونیکی است،که دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام. هلند قرار دارد. این شرکت، در سال ۱۸۹۱نمایندگی فیلیپس توسط جرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تأسیس شد.ریش تراش فیلیپس

شرکت فیلیپس، یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم و تجهیزات الکترونیکیجهان است، که شمار کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰ نفر می‌باشد. و در ۱۰۰ کشورجهان، خدمات خود را ارائه می‌نماید. در سال ۲۰۱۲ شرکت فیلیپس به‌عنوان بزرگترینتولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان، شناخته شد.سهام این شرکت در بازار بورس یورونکست آمستردام معامله می‌شود. شرکت فیلیپس، همچنین در فهرست ثانویه بازار بورس نیویورک ذکر شده‌است.

مشخصات

منبع انرژی

باتری

تجهیزات همراه

برس تمیزکننده