ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10

کدمحصول : SKU-13717018
گارانتی ۱۸ ماهه آریا کیش
90٪
1500000
1500000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10
ماشین اصلاح صورت وان بلید (OneBlade) فیلیپس (Philips) مدل QP1424/10 ساخت کشور اندونزی می باشد. این دستگاه شارژی است‌ و قابلیت شارژ با استفاده از یواس‌بی (USB) هم دارد . این ریش تراش دارای تکنولوژی اصلاح مستقیم می‌باشد و از قابلیت اصلاح بصورت خشک و مرطوب برخوردار است که یکی از ویژگی های خوب این محصول می‌باشد. ماشین اصلاح صورت مدل وان بلید (OneBlade) فیلیپس (Philips) QP1424 قابلیت اصلاح با شماره صفر را دارد و سر این دستگاه قابل شستشو می‌باشد. مدت زمان شارژ کامل این محصول بصورت 8 ساعته می‌باشد و با کامل بودن شارژ آن می‌توان به مدت 30 دقیقه از آن استفاده کرد. ریش تراش وان بلید (OneBlade) فیلیپس (Philips) مدل QP1424/10 کاملا ضدآب است و شما می‌توانید آن را به راحتی زیر آب بشورید همچنین این ریش تراش دارای دو شانه به اندازه 1 و 3 میلی متری می‌باشد که شما می‌توانید نسبت به نیاز خود از آن استفاده کنید.
  

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10 یک ریش تراش شارژی با تکنولوژی OneBlade است که می تواند برای اصلاح، حالت دادن و تراشیدن موهای صورت مورد استفاده قرار بگیرد. این ماشین اصلاح با داشتن تیغه های استیل ضد زنگ، باتری قابل شارژ، دو عدد شانه اصلاح و طراحی منحصر به فرد، از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. این ماشین اصلاح از استاندارد IPX7 برخوردار است و می توان آن را به صورت خشک یا مرطوب و حتی در حمام استفاده کرد. این ماشین اصلاح با داشتن برند فیلیپس که یکی از معتبرترین برندهای تولید لوازم بهداشتی در جهان است، نشانه ای از اعتماد و اطمینان است.  

تکنولوژی OneBlade

تکنولوژی OneBlade این ماشین اصلاح یکی از برترین ویژگی های آن است که باعث می شود که این ماشین اصلاح از سرعت و دقت بالایی در برش موها برخوردار باشد. در این تکنولوژی، تیغه ها با حرکت سریع (6000 بار در هر دقیقه) موها را بدون توجه به ضخامت و طول آن ها به بهترین شکل برش می دهند. همچنین پوشش خاص استفاده شده برای سطح تیغه ها و طراحی گرد نوک آن ها باعث می شود که این ماشین اصلاح با حساس ترین پوست ها نیز بسیار مهربان باشد و هیچگونه تحریک و التهاب پوستی ایجاد نکند. این ماشین اصلاح دو طرفه بوده و می توان از آن برای تراشیدن، کوتاه کردن و مرتب کردن موهای صورت استفاده کرد.  

باتری ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10

باتری این ماشین اصلاح یکی دیگر از ویژگی های مثبت آن است که باعث می شود که این ماشین اصلاح بسیار کارآمد و قابل حمل باشد. این باتری با استفاده از یک کابل USB شارژ می شود و می توان آن را در خانه، هنگام سفر و یا در خودرو به آسانی شارژ کرد. این باتری با یک شارژ کامل می تواند تا 45 دقیقه کار کند و نیازی به تعویض ندارد. تیغه این ماشین اصلاح نیز قابل تعویض بوده و می توان از مدل های QP230، QP220 و QP210 برای جایگزینی آن استفاده کرد. بهترین زمان توصیه شده توسط فیلیپس برای تعویض تیغه در حدود 4 ماه است.  

نتیجه گیری

به طور خلاصه، ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل QP1424.10 یک ماشین اصلاح با کیفیت و کارآمد است که با داشتن تکنولوژی OneBlade، باتری قابل شارژ، دو عدد شانه اصلاح و طراحی منحصر به فرد، از ویژگی های برجسته ای برخوردار است. این ماشین اصلاح می تواند برای اصلاح، حالت دادن و تراشیدن موهای صورت به صورت خشک یا مرطوب و حتی در حمام استفاده شود و با حساس ترین پوست ها نیز بسیار مهربان است. این ماشین اصلاح با داشتن برند فیلیپس، نشانه ای از اعتماد و اطمینان است.  

مشخصات

سایر مشخصات

قابل استفاده تر و خشک ( با کف ریش یا خشک ) قابل شستشو - قابل استفاده برای بدن - 2 عدد شانه برای اصلاح - قابلیت اصلاح ریش بلند به راحتی -

مدت زمان استفاده پس از شارژ

30 دقیقه

منبع انرژی

باتری قابل شارژ

تکنولوژی اصلاح

برش مستقیم

جنس تیغه

استیل ضد زنگ

مدت زمان شارژ

720 دقیقه

قابلیت‌ها

طراحی ارگونومیک استفاده به صورت خشک و مرطوب قابلیت اصلاح با شماره صفر

نوع اصلاح

صفر زن

تعداد شانه

2 عدد