فوم تمیز کننده و محافظ چرم سوناکس سری Profiline مدل 289300 حجم 400 میلی‌لیتر
فوم تمیز کننده و محافظ چرم سوناکس سری Profiline مدل 289300 حجم 400 میلی‌لیتر
فوم تمیز کننده و محافظ چرم سوناکس سری Profiline مدل 289300 حجم 400 میلی‌لیتر
فوم تمیز کننده و محافظ چرم سوناکس سری Profiline مدل 289300 حجم 400 میلی‌لیتر

فوم تمیز کننده و محافظ چرم سوناکس سری Profiline مدل 289300 حجم 400 میلی‌لیتر

کدمحصول : SKU-137925
74٪
11٪
801890
901000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

معرفی محصول

فوم محافظ چرم حرفه ای سوناکس Sonax مدل Leather Care Foam پاک کننده و نرم کننده برای هرگونه چرم طبیعی است. فوم محافظ چرم حرفه ای سوناکس قابل استفاده برای تمام تودوزی های چرم ، زین موتورسیکلت ، کیف های چرمی ، ساک و.. است. این محصول  انواع کثیفی ، روغن و چربی را پاک کرده و تازگی و نرمی خاصی به چرم می بخشد و از آن محافظت می کند. با فرمول جدید بر روی سطوح مورد استفاده قرار گرفته و به آن نفوذ نمی کند و از ایجاد حالت لغزندگی بر روی چرم جلوگیری به عمل می آورد.
  
 

چرا از فوم محافظ چرم حرفه ای سوناکس Sonax مدل Leather Care Foam استفاده کنیم؟

فوم محافظ چرم حرفه ای سوناکس Sonax مدل Leather Care Foam محصولی مناسب تمیز کردن سطوح چرمی خودرو می‌باشد. این محصول دارای بافت فومی بوده که تمیز کردن سریع و آسان سطح را میسر می‌نماید. تمیز کننده چرم سوناکس به سرعت آلودگی، جرم، چربی، و سایر کثیفی‌ها را از روی سطح چرمی پاک کرده و لطافت و تازگی به آن می‌بخشد. 
 
مزیت استفاده از فوم محافظ چرم حرفه ای سوناکس به شرح زیر می‌باشد:
  • تمیز کننده
  • مناسب طوح چرمی
  • از بین برنده آلودگی، جرم و چربی
  • دارای مواد فوم (کف دار)
  • استفاده آسان
 
توجه:
-مدل جدید این محصول فوم چرم اکستریم سوناکس را به شما پیشنهاد می دهیم.


روش استفاده:
- روش استفاده از این فوم بسیار ساده است، کافیست مقداری از فوم را روی سطوح چرمی بریزید.
- سپس با استفاده از پد مخصوص تمیز کاری سطوح پلاستیکی و چرمی و یا با استفاده از اسفنج جرم گیر شروع به پاک کردن سطح چرم نمایید.
 

سوناکس

  
وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود، سوناکس در رتبه اول قرار دارد. سوناکس با داشتن بیش از 65 سال سابقه و تجربه در تولید محصولات با کیفیت برتر، پیشرو در بازار آلمان و بازار های بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه این عملکرد مثبت است. در نظر گرفتن خواسته های بازارهای بین المللی و انجام تحقیقات گسترده اساس و پایه تولید محصولات سوناکس است. مشخصات ویژه محصولات ماشین این کمپانی در زمینه عملکرد و حفظ محیط زیست و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری برجسته ای بین سوناکس با تولید کنندگان خودرو در سطح جهان شده است. همچنین کسب نتیجه درخشان در آزمایشات مقایسه ای صورت گرفته توسط مجلات و منابع تحقیقاتی معتبر بین محصولات سوناکس و محصولات دیگر رقبا استاندارد بالای محصولات این کمپانی را تایید می کند. تمامی محصولات سوناکس در شهر نوبیورگ آلمان فرآوری و تولید می شوند. از جمله محصولات محبوب SONAX می توان به : اکتان پاور - اسپری داشبورد مات - اسپری شیشه پاکن - اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی اشاره کرد

مشخصات

سایر توضیحات

- پاک کننده و نرم کننده برای چرم - قابل استفاده برای تمام تودوزی‌های چرم ، زین موتور سیکلت ، کیف‌های چرمی ، ساک ، و هر گونه چرم طبیعی - پاک کننده انواع کثیفی و روغن و چربی و محافظت از چرم - با فرمول جدید برروی سطوح مورد استفاده قرار گرفته و به آن نفوذ نمی‌کند و از ایجاد حالت لغزندگی بر روی چرم جلوگیری به‌عمل می‌آورد

حجم

400 میلی‌لیتر

مناسب برای استفاده در

قسمت‌ های چرمی

ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده

تمیز کننده