شامپو براق کننده بدنه سوناکس
شامپو براق کننده بدنه سوناکس
شامپو براق کننده بدنه سوناکس

شامپو براق کننده بدنه سوناکس

کدمحصول : SKU-137896
85٪
699000
699000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

شامپو براق کننده خودرو سوناکس 

شامپو براق کننده غليظ 1 لیتری سوناکس با غلظت و قدرت پاک کنندگی زياد برای شستشوی دستی اتومبيل کاربرد دارد. این محصول جرم های ناشی از آلودگی جاده و محيط را به سرعت و به آسانی از سطح رنگ پاک می کند. شامپو براق کننده غليظ 1 لیتری سوناکس بدون فسفات است. هر لیتر محصول در 200 لیتر آب حل می شود. این محصول برای حدود 40 بار شستشو قابل استفاده است.

  

روش استفاده:

ابتدا خودرو را برای از بین بردن جرم های بزرگ با واتر جت قوی آبگیری کنید. هر دو پیمانه در شامپو (50ml) را در 10 لیتر آب رقیق کنید. با استفاده از اسفنج همه کاره سوناکس-کد۴۲۸۰۰۰ یا اسفنج شستشوی مایکروفایبر سوناکس-کد۴۲۸۱۰۰ خودرو را از بالا به پایین بشویید. سپس با آب تمیز آبگیری کنید و با چرم آبگیر سوناکس-کد۴۱۶۳۰۰ یا حوله مایکرو فایبر مصرف خارجی دو عددی سوناکس-کد۴۱۶۲۴۱، آبگیری کنید.

توجه: دقت کنید از شامپو و واکس سوناکس در برابر یخ زدن مراقبت کنید. از این محصول زیر نور مستقیم آفتاب یا روی سطوح گرم استفاده نکنید. پس از شامپو کردن، اضافی شامپو را فورا با آب صاف آبگیری کنید تا خشک نشود و لکه ای باقی نماند.

  

بخش تحقیقاتی SONAX به طور مداوم برای ارتقا محصولات خود در تلاش است و فعالیت‌های دائمی و نوآوری در محصولات موجب شده بارها و بارها توجه بازار را به سمت محصولات SONAX جلب شود. امروزه SONAX محصولات خود را به بیش از 100 کشور جهان عرضه میکند و سهم صادرات به بیش از 43 درصد رسیده است. در سراسر جهان، محصولات سوناکس دارای بالاترین کیفیت و “ساخت آلمان” هستند و کسب نتایج درخشان در آزمون ها و دریافت جوایز متعدد مهر تاییدی بر این ادعاست. علیرغم فعالیت و پیشرفت گسترده سوناکس از جلا دهنده نقره تا محصولات حرفه‌ای امروزی ، SONAX همیشه یک تجارت خانوادگی با ریشه های منطقه ای بوده است.

مشخصات

سایر توضیحات

- با غلظت و قدرت پاک کنندگی زیاد - قابل حل در 200 لیتر آب - قابل استفاده برای حدود 40 بار شست‌وشو - قابلیت پاک کنندگی جرم های ناشی از آلودگی جاده و محیط با سرعت و به آسانی از سطح رنگ - فاقد فسفات - هر لیتر محصول در 200 لیتر آب حل می شود

حجم

1000 میلی‌لیتر

مناسب برای استفاده در

بدنه

ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده

تمیز کننده