خوشبو کننده ماشین آرئون مدل فرسکو با رایحه سیب و دارچین
خوشبو کننده ماشین آرئون مدل فرسکو با رایحه سیب و دارچین
خوشبو کننده ماشین آرئون مدل فرسکو با رایحه سیب و دارچین
خوشبو کننده ماشین آرئون مدل فرسکو با رایحه سیب و دارچین
خوشبو کننده ماشین آرئون مدل فرسکو با رایحه سیب و دارچین

خوشبو کننده ماشین آرئون مدل فرسکو با رایحه سیب و دارچین

کدمحصول : SKU-301855
80٪
120000
120000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

معرفی محصول

خوشبو کننده‌ها از مواد صنعتی و طبیعی ساخته می‌شوند. مواد اولیه آن گیاهان، حیوانات و مواد معدنی است و یا از روش‌های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می‌گردند. نتیجه تحقیقات باستان شناسان نشانگر وجود عطر از زمان‌های بسیار دور می‌باشد. انسان‌ها همواره از عطرهای خوشبو لذت می‌بردند و برای آنها اهمیت به سزایی داشته است. یکی از فضاهایی که خوشبو بودن آن بسیار مهم هست، خودرو و وسایل نقلیه می‌باشد؛ چرا که افراد به دلیل ترافیک، مسافت طولانی و... روزانه ساعات قابل توجهی از زندگی خود را در داخل خودرو می‌گذراند و در این ساعات بوهای بد ناشی از آلودگی‌ها، تعریق، واکنش وسایل داخل خودرو با آفتاب، بسیار آزار دهنده است. تمام این‌ها دلیلی است که حتما از خوشبوکننده در داخل خودرو استفاده کنیم. این محصولات علاوه بر ظاهر زیبا، عطر دلپذیری نیز داشته دارند. خوشبوکننده فانوسی مخصوص خودرو آرئون با رایحه سیب و دارچین مدل فرسکو Areon Fresco Apple & Cinnamon Air Freshener  پخش بوی بالایی داشته و چند هفته دوام دارد. 

  

چرا از خوشبوکننده فانوسی مخصوص خودرو آرئون با رایحه سیب و دارچین مدل فرسکو Areon Fresco Apple & Cinnamon Air Freshener استفاده کنیم؟ 

علاوه بر نظافت خودرو، استفاده از محصولاتی که عطر خوش در خودرو پخش کنند، ضروری است. خوشبوکننده فانوسی مخصوص خودرو آرئون محصول با کیفیتی است که ماندگاری بالایی دارد و مقرون به صرفه نیز می‌باشد. خوشبوکننده‌های فانوسی Areon دارای تنوع بالایی در رایحه می‌باشد و مناسب هر سلیقه‌ای حتی سخت پسندان می‌توانند باشند. با خوشبوکننده فرسکو آرئون از نامطبوعی هوا و بوهای بد داخل خودرو راحت می‌شوید. اگر شما هم جز کسانی هستید که مدت زیادی در خودرو هستید، سیگار می‌کشید و یا حیوانات خانگی خود را با خودرو جا به جا می‌کنید خوشبوکننده فانوسی مخصوص خودرو آرئون با رایحه سیب و دارچین مدل فرسکو Areon Fresco Apple & Cinnamon Air Freshener انتخاب مناسبی برای شماست؛ چرا که نه تنها بوهای بد داخل خودرو را خنثی می‌کند بلکه باعث پخش رایحه دلپذیر و بادوام نیز در فضا می‌شود. خوشبوکننده سیب و دارچین، رایحه‌ گرم و خاطره انگیزی دارد و قابل استفاده در خودرو، فضای منزل و محل کار است. 

  

 

مزیت‌های استفاده از خوشبو کننده فانوسی خودرو آرئون به شرح زیر می‌باشد:

  • تنوع بالا در رایحه
  • ماندگاری بالا تا دو ماه
  • قدرت پخش بوی قوی
  • ظاهری زیبا
  • اقتصادی و مقرون به صرفه

  

توجه:

- این محصول را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

- از پاشش مایع خوشبوکننده روی سطوح پلاستیکی و چرمی و لباس خودداری شود.

- در دمای 5 تا 30 درجه سانتی گراد نگه داری کنید.

- در صورت بلعیده شدن به پزشک مراجعه کنید.

 

روش استفاده:

- محصول را از بسته بندی خارج نمایید.

- درپوش پلاستیکی را خارج کنید و در چوبی را به خوبی ببندید.

- در محل مورد نظر آویزان کنید.

 

  

  • مالکان خودرو زمان بسیار زیادی را معمولاً در طول عمر خود در درون خودروی خود سپری می‌کنند. هوای داخلی خودرو تحت تأثیر آب‌وهوا، آلودگی‌های هوا، دود خودروهای دیگر، دود دخانیات و موارد دیگر رایحه‌ نامطبوعی می‎‌تواند به خود بگیرد. ازاین‌رو استفاده از خوشبوکننده‌های خودرو امری واجب و ضروری به نظر می‌رسد.
  • خوشبو کننده های خودرو آرئون یکی از بهترین خوشبو کننده های خودرو موجود در کشور میباشد که ساخت بلغارستان است شرکت BALEV CORPORATION کمپانی آرئون–Areon با تولید محصولات خوشبو کننده‌‌ هوا برای خودروها کار خود را آغاز کرد. این شرکت فعالیت اصلی خود را از سال 1990 شروع و پس از آن توانست با تاسیس کارخانه‌هایی در مرکز و شرق اروپا فعالیت خود را گسترش دهد. امروزه محصولات آرئون–Areon به بیش از 80 کشور جهان صادر می‌شود. از جمله محصولات تولیدی آرئون–Areon می‌توان به انواع خوشبو کننده‌های آویز و ایستاده خودرو و منزل اشاره کرد.

مشخصات

سایر توضیحات

با رایحه سیب و دارچین ساخت بلغارستان

ماندگاری

دو ماه

نوع خوشبوکننده

آویزی