خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Perfume با رایحه Bubble Gum
خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Perfume با رایحه Bubble Gum
خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Perfume با رایحه Bubble Gum
خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Perfume با رایحه Bubble Gum

خوشبو کننده خودرو آرئون مدل Perfume با رایحه Bubble Gum

کدمحصول : SKU-468231
76٪
205320
236000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

ر

معرفی محصول

خوشبو کننده‌ها از مواد صنعتی و طبیعی ساخته می‌شوند. مواد اولیه آن گیاهان، حیوانات یا از روش‌های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می‌گردند. نتیجه تحقیقات باستان شناسان نشانگر وجود عطر از زمانهای بسیار دور می‌باشد. انسانها همواره از عطرهای خوشبو لذت می‌بردند و برای آنها اهمیت به سزایی داشته است. یکی از وسیله های پرمصرف که خوشبو بودن آن بسیار مهم هست، خودرو و وسایل نقلیه می‌باشد، چرا که انسان گاهاً به دلیل ترافیک، مسافت طولانی و غیره روزانه بیشترین ساعات زندگی خود را در داخل خودرو می‌گذراند و در این ساعات بوهای بد ناشی از آلودگی ها، تعریق، واکنش وسایل داخل خودرو با آفتاب بسیار آزار دهنده است. تمام اینها دلیلی بر این می‌باشد که حتما از خوشبو کننده‌ای در داخل خودرو استفاده کنیم که علاوه بر ظاهر زیبا، عطر دلپذیری نیز داشته باشند. این اسپری خوشبو کننده خودرو آرئون Areon مدل Car & Home با رایحه Bubble Gum که رایحه آن گرفته شده ازآدامس است دارای اثر ماندگاری بالا می باشد.

  

 

چرا از اسپری خوشبو کننده خودرو آرئون Areon استفاده کنیم؟ 

اسپری خوشبو کننده خودرو آرئون Areon مدل Car & Home با رایحه Bubble Gum ماندگاری بالایی دارد که نشانگر مقرون به صرفه بودن آن می‌باشد. این محصول دارای تنوع بالایی در رایحه می‌باشد و مناسب هر سلیقه‌ای حتی سخت پسندان نیز می‌باشد. با این محصول از بوهای بد داخل خودرو راحت شوید چرا که انسان لایق زیبایی هاست. کسانی که داخل خودروشان افراد زیادی تردد می‌کنند و یا حیوانات خانگی با آن حمل می‌کنند به دنبال رفع بوی بد خودرو هستند، ما به آنها اسپری خوشبو کننده خودرو Areon را معرفی می‌کنیم. خوشبوکننده‌های شرکت آرئون عاری از ترکیبات زیان آور می باشند.

  

مزیت‌های استفاده از اسپری خوشبو کننده خودرو آرئون Areon به شرح زیر می‌باشد:

  • دارای رایحه آدامس
  • ماندگاری بالا
  • مناسب سخت پسندان
  • ظاهری زیبا

 

 

توجه:

- این محصول اسباب بازی نیست، لذا از دسترس کودکان دور نگه دارید.

- از پاشش مایع خوشبوکننده روی سطوح پلاستیکی و چرمی و لباس خودداری شود.

- در صورت بلعیده شدن به پزشک مراجعه کنید.

 

روش استفاده:

- مقداری از محصول در مکان مورد نظر اسپری کنید.

 

 

  

کمپانی آرئون (Areon) با تولید محصولات خوشبو کننده‌‌ی هوا برای خودروها کار خود را آغاز کرد. این شرکت فعالیت اصلی خود را از سال 1990 شروع و پس از آن توانست با تاسیس کارخانه‌هایی در مرکز و شرق اروپا فعالیت خود را گسترش دهد. امروزه محصولات آرئون به بیش از 80 کشور جهان صادر می‌شود. از جمله محصولات تولیدی این کمپانی می‌توان به انواع خوشبو کننده‌های آویز و ایستاده‌ی خودرو اشاره کرد. محصولات این کارخانه به بیش از 80 کشور در جهان صادر می‌شود. تمامی این محصولات دارای رایحه‌های متنوع و دلنشینی می‌باشند. علاوه بر موارد ذکر شده ماندگاری خوشبو کننده‌های آرئون بسیار بالا و طولانی است.

مشخصات

وزن

35 گرم

ابعاد

4×12 سانتی‌متر

سایر توضیحات

- با رایحه آدامس بادکنکی - ساخت بلغارستان - قابل استفاده در خودرو و منزل

رایحه

آدامس بادکنکی

ماندگاری

یک ماه

نوع خوشبوکننده

اسپری