جارو شارژی عصایی درما مدل VC811
جارو شارژی عصایی درما مدل VC811
جارو شارژی عصایی درما مدل VC811
جارو شارژی عصایی درما مدل VC811
جارو شارژی عصایی درما مدل VC811
جارو شارژی عصایی درما مدل VC811
جارو شارژی عصایی درما مدل VC811

جارو شارژی عصایی درما مدل VC811

کدمحصول : SKU-11316571
100٪
5460000
5460000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

توضیحات

جاروبرقی دستی Deerma VC811 برای تمیز کردن خانه شما طراحی شده است. طراحی بی سیم آن را بسیار کاربردی تر می‌کند. این جاروبرقی برای تمیز کردن راحت همه مناطق مفید است. اگر به دنبال یک ابزار مفید برای تمیز کردن خانه هستید که بتواند کمکی فوق العاده برای تمیز کردن خانه شما باشد، این جاروبرقی دستی بی سیم  انتخاب خوبی برای شماست!

 

xiaomi

 

طراحی بی سیم:

با طراحی بیسیمVC811  به راحتی می توانید همه جا را جارو بکشید بدون آنکه نگران گره خوردن سیم جارو به دور وسایل ویا خودتان باشید. نکته دیگر این که این جاروبرقی دارای باتری لیتیوم یون قابل شارژ داخلی با استقامت قوی و عمر طولانی است.

طراحی دو حالت:

جاروبرقی dreema برای تمیز کردن کارآمد و کامل در موارد مختلف، به راحتی نیازهای مختلف شما را برآورده می‌کند. 

 

چندین سر برس:

در صورت نیاز وابسته به نوع مکانی که قصد نظافت آن را دارید می‌توانید سر برس را در کمتر از چند ثانیه و به راحتی تعویض کنید. 

 

روش فیلتر عملی:

این اثر تمیز کردن کارآمدتری را ارائه می دهد. به این معنا که نگران بازگشت گرد و غبار به خارج از جاروبرقی نخواهید بود.

جارو شارژی دستی شیائومی Deerma مدل VC811

 

مخزن گرد و غبار با ظرفیت بالا:

با کمک مخزن بزرگ به راحتی می‌توانید فضای بزرگی را بدون ترس از پرشدن مخزن، به‌یکباره جارو کنید. ااین نمونه از جاروبرقی‌های دریما برای استفاده روزانه پیشنهاد می‌شوند و کاربردهای مختلفی را شامل می‌شود: مناسب برای تمیز کردن کف، مبل، سقف، ماشین و غیره.

جارو شارژی دستی شیائومی Deerma مدل VC811

نکات مهم:

  1. لطفا از دستگاه در خارج یا در مکان های مرطوب استفاده نکنید و دستگاه را با دست خیس نگیرید.
  2.  هنگام استفاده، موها، لباس ها، انگشتان و تمام اعضای بدن را از قسمت های مکش و متحرک دور نگه دارید تا مکیده نشوند.
  3. استفاده از آن به عنوان اسباب بازی ممنوع است. هنگام استفاده از دستگاه، لطفاً در صورت وجود کودکان، به ایمنی توجه ویژه ای داشته باشید.
  4.  لطفاً هنگام اتصال یا تعویض لوازم جانبی برق دستگاه را خاموش کنید.
  5.  از قرار دادن اجسام بزرگ در دهانه مکش خودداری کنیدو دهان مکش را مسدود نکنید.

مشخصات

وزن

1850 گرم

ابعاد

17×21×77 سانتی‌متر

نوع باتری

لیتیومی

قابلیت‌ها

تنظیم سرعت

شناسه کالا

2620153167350

امکانات ظاهری

دستگیره

ویژگی های فنی

سری قابل تعویض

محدوده میزان شارژدهی باتری

بیشتر از 20 دقیقه

نوع جارو

عصایی

امکانات جارو شارژی

باتری لیتیومی

نوع اتصال به منبع تغذیه

باسیم

ولتاژ باتری

14.4 ولت

میزان شارژدهی باتری

مود استاندارد 30 دقیقه | مود قوی 18 دقیقه

توان مکش

5.5 کیلو پاسکال و بیشتر (حالت مکش قوی)

ظرفیت مخزن

600ml

قدرت موتور

5.5 کیلو پاسکال و بیشتر (حالت مکش قوی)

میزان صدا

75dB و کمتر

سایر توضیحات

توضیحات جاروبرقی دستی Deerma VC811 برای تمیز کردن خانه شما طراحی شده است. طراحی بی سیم آن را بسیار کاربردی تر می‌کند. این جاروبرقی برای تمیز کردن راحت همه مناطق مفید است. اگر به دنبال یک ابزار مفید برای تمیز کردن خانه هستید که بتواند کمکی فوق العاده برای تمیز کردن خانه شما باشد، این جاروبرقی دستی بی سیم انتخاب خوبی برای شماست! طراحی بی سیم: با طراحی بیسیمVC811 به راحتی می توانید همه جا را جارو بکشید بدون آنکه نگران گره خوردن سیم جارو به دور وسایل ویا خودتان باشید. نکته دیگر این که این جاروبرقی دارای باتری لیتیوم یون قابل شارژ داخلی با استقامت قوی و عمر طولانی است. طراحی دو حالت: جاروبرقی dreema برای تمیز کردن کارآمد و کامل در موارد مختلف، به راحتی نیازهای مختلف شما را برآورده می‌کند. چندین سر برس: در صورت نیاز وابسته به نوع مکانی که قصد نظافت آن را دارید می‌توانید سر برس را در کمتر از چند ثانیه و به راحتی تعویض کنید. روش فیلتر عملی: این اثر تمیز کردن کارآمدتری را ارائه می دهد. به این معنا که نگران بازگشت گرد و غبار به خارج از جاروبرقی نخواهید بود. مخزن گرد و غبار با ظرفیت بالا: با کمک مخزن بزرگ به راحتی می‌توانید فضای بزرگی را بدون ترس از پرشدن مخزن، به‌یکباره جارو کنید. ااین نمونه از جاروبرقی‌های دریما برای استفاده روزانه پیشنهاد می‌شوند و کاربردهای مختلفی را شامل می‌شود: مناسب برای تمیز کردن کف، مبل، سقف، ماشین و غیره. مخزن گرد و غبار با ظرفیت بالا: با کمک مخزن بزرگ به راحتی می‌توانید فضای بزرگی را بدون ترس از پرشدن مخزن، به‌یکباره جارو کنید. ااین نمونه از جاروبرقی‌های دریما برای استفاده روزانه پیشنهاد می‌شوند و کاربردهای مختلفی را شامل می‌شود: مناسب برای تمیز کردن کف، مبل، سقف، ماشین و غیره. نکات مهم: لطفا از دستگاه در خارج یا در مکان های مرطوب استفاده نکنید و دستگاه را با دست خیس نگیرید. هنگام استفاده، موها، لباس ها، انگشتان و تمام اعضای بدن را از قسمت های مکش و متحرک دور نگه دارید تا مکیده نشوند. استفاده از آن به عنوان اسباب بازی ممنوع است. هنگام استفاده از دستگاه، لطفاً در صورت وجود کودکان، به ایمنی توجه ویژه ای داشته باشید. لطفاً هنگام اتصال یا تعویض لوازم جانبی برق دستگاه را خاموش کنید. از قرار دادن اجسام بزرگ در دهانه مکش خودداری کنیدو دهان مکش را مسدود نکنید.

ظرفیت باتری

2200 میلی‌آمپرساعت