اسپری واکس سرامیکی بدنه خودرو سوناکس مدل POLYMER NETSHİELD کد 8587 حجم 340 میلی لیتر
اسپری واکس سرامیکی بدنه خودرو سوناکس مدل POLYMER NETSHİELD کد 8587 حجم 340 میلی لیتر

اسپری واکس سرامیکی بدنه خودرو سوناکس مدل POLYMER NETSHİELD کد 8587 حجم 340 میلی لیتر

کدمحصول : SKU-10644794
100٪
926000
926000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

محافظ رنگ هایبرید نت 340 میلی لیتری بدنه خودرو سوناکس مدل Sonax Polymer Netshield 340ml آب گریزساز رنگ بدون واکس که به لطف فناوری Net Protection، محافظت هایبریدی را تا 6 ماه فراهم می کند. ترمیم عمیق رنگ ها و اثر ضد آبی عالی را ارائه می دهد. چسبندگی گرد و غبار، آلودگی و حشرات را کاهش داده و در نتیجه تمیز کردن را تسهیل می کند.

 

 

روش استفاده:
قبل از اجرای آب گریزسازی، سطح رنگ باید تمیز و خشک باشد. به سادگی محصول را مستقیماً روی یک اسفنج کاربردی ریخته یا مستقیماً روی سطح رنگ اسپری کنید و به طور یکنواخت پخش کنید. هر بار فقط یک ناحیه کوچک را مورد پردازش قرار دهید. سپس، سطح را با سمت خشک یک دستمال مایکروفایبر پاک کنید تا درخشندگی عمیق و پوششی بدون رگه به دست آورید. این کار را تا زمانی که تمام سطوح پردازش شوند تکرار کنید.

 

توجه:
روی سطوح داغ استفاده نشود.
از یخ زدگی محصول جلوگیری شود.

  
سوناکس (Sonax) را می‌توان یکی از برندهای پیشرو در دنیا نام برد که با پیشرفت تکنولوژی صنایع خودرو سازی به طور کامل متناسب است. محصولات این برند امروزه در بیش از 100 کشور بصورت گسترده عرضه می‌شود. یکی از مسایلی که توجه تولیدکنندگان خودرو را به این برند جلب می‌کند، افزایش سالیانه 11 درصدی تولید این محصولات است که این موضوع به خودی خود نشان‌دهنده‌ی استقبال مردم در سراسر جهان است. به علاوه، سوناکس اشاره‌ به مدل خاصی از وسایل نقلیه ندارد، این محصولات برای ساده‌ترین آنها گرفته تا لوکس‌ترینشان مناسب است.‌ از ویژگی‌های بارز این محصولات می‌توان به بالا بودن کیفیتشان اشاه کرد که همین موضوع باعث افزایش چشمگیر تعداد مشتری آنها شده است. در نهایت باید این موضوع را در نظر داشت که سوناکس بیش از نیم قرن در صدر جدول محصولات ماشین قرار گرفته است و محبوبیت بسیاری بین همه‌ی کاربران خودرو به خصوص تولیدکنندگان دارد.


اجازه ندهید محصول خشک شود. اگر محصول خشک شده باشد، می توان آن را با استفاده مجدد از محصول حذف کرد.

مشخصات

وزن

450 گرم

ابعاد

8x8x25 سانتی‌متر

حجم

340 میلی‌لیتر

مناسب برای استفاده در

بدنه پولیش کاری چراغ خودرو

ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده

محافظت کننده