اسپری تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس مدل 205141 حجم 300 میلی لیتر
اسپری تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس مدل 205141 حجم 300 میلی لیتر
اسپری تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس مدل 205141 حجم 300 میلی لیتر

اسپری تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس مدل 205141 حجم 300 میلی لیتر

کدمحصول : SKU-199083
85٪
836600
890000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

اسپری تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک 

تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس محصولی کامل و همه کاره برای تمام اجزاء خودرو است. تمامی قطعات پلاستیکی داخل خودرو را کاملا تمیز می کند و باعث دوام و محافظت آن ها می شود. با استفاده از تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس سطوح قطعات پلاستیکی داخل مانند داشبورد، رودری ها، صفحه های کلید ها، کنسول و قطعات پلاستیکی رنگ نشده بدنه و موتور را به سادگی، به راحتی و با سرعت درخشان می کند. همچنین این محصول بدون به جای گذاشتن رد به شکل چشم گیری رنگ سطوح را بازیابی می کند.

  

روش استفاده:

ابتدا تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس را قبل از مصرف خوب تکان دهید. قفل اسپری را با فشار دادن دکمه قرمز رنگ روی سر اسپری آزاد کنید. محصول را روی پد تمیز کننده قطعات پلاستیکی خودرو سوناکس-۴۱۷۲۰۰ اسپری کنید و روی قطعات پلاستیکی مورد نظر مالش دهید. برای استفاده در قسمت زیر کاپوت و قطعات موتور پس از شست و شو و خشک شدن موتور خودرو، به صورت مستقیم روی قطعات پلاستیکی مانند شلنگ ها و .. اسپری کنید.

توجه: وجود قطرات آب یا سطوح خیس، باعث عمل نکردن لایه تمیز کننده و محافظ قطعات پلاستیک سوناکس خواهد شد.

  

بخش تحقیقاتی SONAX به طور مداوم برای ارتقا محصولات خود در تلاش است و فعالیت‌های دائمی و نوآوری در محصولات موجب شده بارها و بارها توجه بازار را به سمت محصولات SONAX جلب شود. امروزه SONAX محصولات خود را به بیش از 100 کشور جهان عرضه میکند و سهم صادرات به بیش از 43 درصد رسیده است. در سراسر جهان، محصولات سوناکس دارای بالاترین کیفیت و “ساخت آلمان” هستند و کسب نتایج درخشان در آزمون ها و دریافت جوایز متعدد مهر تاییدی بر این ادعاست. علیرغم فعالیت و پیشرفت گسترده سوناکس از جلا دهنده نقره تا محصولات حرفه‌ای امروزی ، SONAX همیشه یک تجارت خانوادگی با ریشه های منطقه ای بوده است.

مشخصات

سایر توضیحات

- مناسب برای تمیزی و محافظت از قطعات پلاستیکی خودرو - قابل استفاده برای تمیزی داشبورد، رودری‌ها، کنسول و همچنین قطعات پلاستیکی بدنه و موتور

حجم

300 میلی‌لیتر

مناسب برای استفاده در

قسمت های پلاستیکی

ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده

تمیز کننده محافظت کننده