اسپری بو بر سوناکس مدل Car Breeze حجم 500 میلی لیتر
اسپری بو بر سوناکس مدل Car Breeze حجم 500 میلی لیتر
اسپری بو بر سوناکس مدل Car Breeze حجم 500 میلی لیتر
اسپری بو بر سوناکس مدل Car Breeze حجم 500 میلی لیتر

اسپری بو بر سوناکس مدل Car Breeze حجم 500 میلی لیتر

کدمحصول : SKU-137847
83٪
952540
982000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

معرفی محصول

یکی از مشکلات کاربران خودرو بوی بد سیگار، تعریق بدن و حیوانات خانگی در داخل خودرو است. یکی از دغدغه‌های اصلی خودروهایی هر روز مسافر سوار می‌کنند، از بین بردن بوی بد داخل ماشین است. خوشبو کننده ها سب ایجاد رایحه دلپذیر در داخل خودرو می‌شوند اما این در صورتی است که دارای قدرت بوبر نیز باشند زیرا در غیر این صورت با بوی بد ترکیب شده و رایحه بد متشر می‌کنند. اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی سوناکس Sonax مدل Car Breeze یکی از بهترین محصولات در این زمینه هست. این محصول بوی بد داخل کابین خودرو را از بین برده و سبب ایجاد رایحه دلنشین در آن می‌شود.

  

چرا از اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی سوناکس Sonax مدل Car Breeze استفاده کنیم؟

اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی سوناکس Sonax مدل Car Breeze بوهای نامطبوع از جمله بوی سیگار و حیوانات خانگی را به سرعت از بین میبرد. این محصول بصورت قطعی این بوها را پوشش نمی دهد بلکه آنها را خنثی می کند و با بوی مطبوع تازگی و دلچسبی به فضای اطراف شما می بخشد. قابل استفاده در اتومبیل و حتی خانه می باشد. مورد استفاده دیگر برای لوازمی از جمله پرده، پارچه، کفش، فرش و موکت و حتی لباس است. اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی سوناکس با ایجاد رایحه ای دلپذیر و مطبوع، فضای دلچسبی به خودروی شما می دهد.

  

مزیت استفاده از اسپری بوبر سوناکس به شرح زیر می‌باشد:

  • از بین برنده بوی بد
  • خوشبو کننده قوی
  • دارای رایحه دلپذیر
  • قابل استفاده بر روی انواع سطوح مختلف

 

توجه:  

- میزان مصرف به میزان بوی نامطبوع بستگی دارد.

- برای عملکرد بهتر روی سطوح پارچه ای اسپری شود.

  

روش استفاده:

- به جهت اطمینان از تاثیر بر رنگ تودوزی اتوموبیل شما آن را در قسمتی از پارچه که دیده نمی شود اسپری کرده و پس از اطمینان در محل مورد نظر استفاده کنید.

-در صورت بالا بودن اثر نامطبوع محل مورد نظر استفاده کنید .

-در صورت بالا بودن اثر بوی نامطبوع محل مورد نظر را به حدی که نمناک و خیس شود اسپری کنید پنجره را بسته و چندبار این عمل را تکرار نمایید.

 

سوناکس SONAX

  

سوناکس (Sonax) را می‌توان یکی از برندهای پیشرو در دنیا نام برد که با پیشرفت تکنولوژی صنایع خودرو سازی به طور کامل متناسب است. محصولات این برند امروزه در بیش از 100 کشور بصورت گسترده عرضه می‌شود. یکی از مسایلی که توجه تولیدکنندگان خودرو را به این برند جلب می‌کند، افزایش سالیانه 11 درصدی تولید این محصولات است که این موضوع به خودی خود نشان‌دهنده‌ی استقبال مردم در سراسر جهان است. به علاوه، سوناکس اشاره‌ به مدل خاصی از وسایل نقلیه ندارد، این محصولات برای ساده‌ترین آنها گرفته تا لوکس‌ترینشان مناسب است.‌ از ویژگی‌های بارز این محصولات می‌توان به بالا بودن کیفیتشان اشاه کرد که همین موضوع باعث افزایش چشمگیر تعداد مشتری آنها شده است. در نهایت باید این موضوع را در نظر داشت که سوناکس بیش از نیم قرن در صدر جدول محصولات ماشین قرار گرفته است و محبوبیت بسیاری بین همه‌ی کاربران خودرو به خصوص تولیدکنندگان دارد.

مشخصات

سایر توضیحات

- از بین برنده قوی بوی نامطبوع سیگار و حیوانات - ماندگاری زیاد - دارای حجم 500ml - امکان استفاده در خانه برای لوازمی از جمله پرده، پارچه،کفش، فرش، موکت و حتی لباس

نوع خوشبوکننده

اسپری