راه اندازی شبکه

به صورت کلی مراحل طراحی، نصب و پیاده‌ سازی شبکه اصلی‌ترین خدمات راه اندازی شبکه هستند. تمامی خدمات راه‌اندازی شبکه کامپیوتر همه پیرو یک هدف هستند و آن ایجاد یک تعامل یکپارچه و بی وقفه بر روی بخش‌های مختلفی مثل دیتا، صدا، تصویر، وایرلس، فیبرنوری، امنیت، برنامه‌های کاربردی و … ارائه می‌شود.

راه اندازی شبکه

خدمات نصب و راه اندازی شبکه در شرکت آتانت

شرکت خدمات شبکه آتانت در حوزه خدمات شبکه، مشاوره رایگان خدمات راه اندازی هرگونه شبکه‌های کامپیوتری، خدمات پشتیبانی شبکه و … خدمات متنوعی به مشتریان خود عرضه می‌کند. راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و همچنین نصب و راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی به‌طور کلی به دو بخش اصلی تقسیم‌بندی می‌شود.

۱. خدمات پسیو شبکه (نصب زیرساخت و سخت افزار شبکه)

هدف این بخش، اعمال زیرساخت و انجام عملیات سخت‌افزاری و نصب و پیاده‌سازی تجهیزات شبکه‌ای است.

۲. خدمات اکتیو شبکه (نصب نرم افزارها و سرویس‌های شبکه)​

هدف این بخش، اجرای سیستم‌های نرم‌‌افزاری و پیکربندی شبکه و سرویس‌های شبکه است.

انتقال و ارتقاء تجهیزات شبکه

 از کاربردی‌ترین خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه و نصب شبکه‌های کامپیوتری، می توان به زمانی که شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌ها قصد جابه‌جایی و نقل مکان در مکان جدید یا بهینه سازی شبکه را دارند، اشاره کرد زیرا احتیاج دارند که قبل از مستقر شدن یک آنالیز دقیق و آینده‌نگری با توجه به نیازهای آینده خود در حوزه شبکه انجام دهند.

ویژگی خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری در شرکت آتانت

۱. نیاز به راه‌اندازی شبکه

شرکت آتانت نصب و پیاده‌سازی شبکه را براساس  نیاز شرکت شما طراحی می‌کند و ما با توجه به میزان نیاز شما امکانات و وضعیت موجود در شرکت را بررسی و بر اساس تعیین زمان بندی، آماده خدمت رسانی می‌باشد.

۲. مشاوره و ارائه راهکار

ارائه مشاوره حرفه‌ای و درست توسط تیم زبده و کاربلد آتانت بر اساس معتبرترین استانداردهای جهانی، تسریع در انجام امور، کاهش هزینه، امنیت و … به کاربران راه‌کارهایی را ارائه می‌دهند که بعد از به تفاهم رسیدن دو شرکت، آتانت اقدام به طراحی در بخش پیاده سازی خدمات نصب شبکه می‌کند.

۳. پیاده سازی شبکه

گروه حرفه‌ای و متخصص آتانت مستقر، پس از بستن قرارداد و با توجه به ترفندها و عملکرد‌های گردآوری شده و تکیه بر دانش و تجربه برای طراحی و نصب، دست به کار می‌شود.

۴. گزارش نهایی پس از پایان و ارائه مستندات

تکنسین استقرار شده بعد از اتمام کار مدارک نصب و راه‌اندازی شبکه را طبق گزارشی تهیه و تدوین کرده و حین توضیح و آموزش راجبع به بخش‌هایی از کار، در آخر لیست گزارش را به شما ارائه می‌دهد و هر موقع که شما سوالی درباره این زمینه داشتید می‌توانید به طور تلفنی یا گذاشتن جلسه با متخصص مربوطه صحبت نمایید.

۵. رضایت نامه پایان کار

زمان اتمام کار یک فرم نظرسنجی به شما داده می شود تا از میزان رضایت شما  از کار باخبر شویم و همینطور نظرات و پیشنهادات خود را با ما اشتراک بزارید.

چند دلیل برای انتخاب آتانت برای خدمات نصب و راه‌اندازی

 ارائه مشاوره رایگان بصورت تلفنی یا بازدید حضوری

رضایتمندی مشتریان و تضمین کیفیت در ارائه خدمات توسط آتانت

 قیمت های مناسب و رقابتی نسبت به دیگر شرکت‌ها​

هزینه نصب و راه اندازی شبکه

از مهم‌ترین نیازهای این بخش برآورد هزینه‌های جا به جایی به مکان جدید و مشاوره در خصوص نقل مکان می‌باشد که شرکت آتانت با ارائه طرح‌ها با استانداردهای روز، نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری و درون سازمانی و همینطور پشتیبانی از تجهیزات سخت‌افزاری را به شرکت‌های درخواست کننده پیشنهاد می‌کند.

اتاق سرور

از دیگر خدمات تخصصی شرکت آتانت طراحی، اجرا، نصب و راه‌اندازی اتاق سرور در بخش خدمات پسیو شبکه کامپیوتری است. اتاق سرور به دلایل زیادی به‌عنوان اصلی‌ترین بخش شبکه به شمار می‌شود و می‌توان آن را به “مغز شبکه” مثال زد. اتاق سرور در اصل مرکز مدیریت و کنترل شبکه است و همه تجهیزات سخت‌افزاری شبکه اعم از سرورها، سوییچ‌ها، روترها و… در این محل قرار می‌گیرند.

اعمال کردن اساسی اتاق سرور، بر اساس استانداردهای روز می‌باشد. در بخش باید همه پیشبینی‌ها و نیاز‌سنجی‌های تجهیزات اتاق سرور به درستی اجرا شود چرا که در اکثر اوقات قابلیت تغییرات اساسی در این بخش بعد از اجرای پروژه مقدور نخواهد بود.

پشتبان

چرا استفاده از خدمات نصب و راه اندازی شبکه آتانت

گروه پشتیبانی شبکه آتانت با استفاده از سابقه خود و مهارت در حوزه نصب و راه اندازی انواع شبکه از شبکه‌های درون سازمانی گرفته تا اعمال کردن انواع شبکه‌های دولتی تا به امروز به عنوان یکی از برترین شرکت‌های نصب شبکه شناخته شده است.

سابقه و تجربه در نصب انواع شبکه

شرکت آتانت به علت سابقه طولانی در نصب انواع شبکه تا به امروز جزو برترین برند نصب و راه اندازی انواع شبکه‌‌های کامپیوتری می‌باشد. برخورداری از به‌روزترین تکنولوژی و روش‌های روز دنیای در نصب شبکه دلیل دیگری‌ست که برند آتانت توانسته جزو بهترین شرکت نصب و راه اندازی شبکه انتخاب شود.

بالا رفتن سرعت در اجرای خدمات

پاسخ‌دهی سریع و عملکرد پر سرعت از دلایل دیگر انتخاب برند آتانت می‌باشد. در صورت برقراری تماس و بروز مشکل در شبکه و لزوم اعزام کارشناس حضوری شبکه، در کمترین زمان ممکن کارشناس به محل مشتری اعزام خواهد شد. همینطور فرایند پیگیری از راه دور کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد.

نصب و راه اندازی شبکه بدون مشکل

برند آتانت به خاطر سابقه طولانی در بخش نصب و راه اندازی انواع شبکه هم‌اکنون از برترین برند ارائه خدمات شبکه در تهران می باشد.

ارائه انواع خدمات شبکه

فرقی نمی‌کند که کدام نوع از خدمات شبکه را احتیاج دارید، برند آتانت با ارائه انواع خدمات شبکه توانسته تمامی خدمات از نصب تا پیاده سازی اتاق سرور را انجام دهد.

ارائه گزارش و مستند سازی

همه فعالیت و روندهای  انجام شده موقع نصب و راه اندازی شبکه به طور دقیق مستند سازی می‌شود و گزارش بعد از اتمام کار در آینده استفاده می‌شود و از هزینه گزاف جلوگیری می‌کند. همچنین  مستند سازی باعث می‌شود که در هنگام ارائه خدمات هیچگونه مشکلی ایجاد نشود و به گونه‌ای با وجود مستندات با بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان مشکل ایجاد شده رفع گردد.

نصب و راه اندازی شبکه درون سازمانی

اگر به راه اندازی شبکه درون سازمانی با وسعت کوچک، متوسط و بزرگ احتیاج دارید کافیست با شماره‌های ثبت شده در وب سایت آتانت تماس حاصل بگیرید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای نصب و راه اندازی به مکان شما فرستاده شود. نیازسنجی کامل و درست از محیط کار باعث کاهش هزینه‌‌های نصب و راه اندازی انواع شبکه‌های درون سازمانی می‌شود.

تعرفه راه اندازی شبکه درون سازمانی

تعرفه نصب و راه اندازی شبکه درون سازمانی به نوع شبکه و همینطور تعداد کلاینت‌های مورد نیاز در آن شبکه بستگی دارد و برآورد می‌شود. برای مثال استفاده کردن از تجهیزات بی‌سیم در یک شبکه درون سازمانی باعث بالا رفتن هزینه راه اندازی و نصب شبکه خواهد شد.

شرکت نصب و راه اندازی شبکه در تهران

شرکت آتانت با سابقه بالا در راه اندازی و نصب انواع شبکه‌های کامپیوتری در تهران و سراسر ایران، به عنوان برترین برند راه اندازی شبکه در ایران شناخته می‌شود. برخوردار بودن از نیروی فنی متخصص و استفاده از جدید‌ترین راهکارهای نصب شبکه موجب شده کیفیت کاری به میزان زیادی افزایش پیدا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ما تماس بگیرید.

آیا خدمات راه اندازی شبکه کامپیوتری تنها مختص سازمان‌ های بزرگ است؟

درکل تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک حتی  کسب و کارهای کوچک هم می‌ توانند به صورت بهینه از خدمات شبکه های کامپیوتری استفاده کنند منتها به شرطی که این شبکه به طور تخصصی و با هوشمندی و مهارت بالا راه اندازی شده باشد.

استفاده از خدمات شبکه کامپیوتری برای چه کسب‌ و کار هایی ضروری است؟

تمام مجموعه‌هایی که باید میان بخش‌های مختلف این مجموعه ارتباطی یکپارچه و ایمن برقرار کنند، توصیه می‌شود حتما اقدام به نصب و اجرای شبکه‌های کامپیوتری برای خود کنند.