پشتیبانی کامپیوتر

به تمامی خدماتی که در ارتباط با خدمات کامپیوتری اعم از تعمیر تخصصی کامپیوتر، نوت بوک و لپ تاپ، عیب‌یابی و تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری و مشاوره امنیت و نگهداری اطلاعات گفته می‌شود. شرکت آتانت یکی از معتبرترین شرکت‌های واقع در تهران در زمینه IT و راه اندازی شبکه است که خدمات پشتیبانی شبکه را به طور تخصصی ارائه می‌دهد.

بازدید دوره‌ای از شرکت یا سازمان‌ها

یکی از خدمات مهمی که شرکت آتانت ارائه می‌دهد، بازدید دوره ای از مجموعه هایی است که از کامپیوتر استفاده می‌کنند. وقتی در کارکردسیستم‌های کامپیوتر ایراداتی رخ بدهد، باید از یک پشتیبان کمک بگیرید.

مشاوره بهینه سازی سیستم‌های رایانه‌ای

به مرور زمان و جمع شدن حجم زیادی از اطلاعات در هارد سیستم‌های رایانه‌ای، نیاز است آن‌ها را بهینه سازی کنید. این بهینه سازی می‌تواند نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. بنابراین آتانت پشتیبانی کردن از کامپیوتر و بهینه سازی آن‌ها را اعمال میکند.

تعمیر سیستم‌های خراب

شرکت آتانت با چندین سال‌ تجربه و مهارت در این زمینه و مشاوره‌های تعمیر و نگهداری سیستم‌های کامپیوتری خود را به شکل حضوری و  یا تلفنی ارائه می‌کند.

نقش شرکت پشتیبانی کامپیوتر

به مرور زمان استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای امکان دارد مشکلات مختلفی در بخش‌های نرم افزاری یا سخت افزاری کامپیوترها پیش بیاید. اگر یک متخصص در مجموعه خود نداشته باشید که مشکلات پیش آمده را برطرف کند، باید آن را به شرکت پشتیبان بسپرید. بعضی از سازمان‌ها فکر می‌کنند احتیاجی به یک نیروی متخصص در این زمینه  ندارند. بهتره بدونید که در صورت استفاده از این خدمات، سیستم‌های رایانه‌ای سازمان یا شرکت شما براساس دانش روز IT بروزرسانی می‌‌گردد.

تعمیر کامپیوتر و سخت افزارها در محل

تعمیر کامپیوترها و سیستم‌های اداری در محل از دیگر خدماتیست که شرکت‌ آتانت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بیرون کردن تجهیزات رایانه‌ای از سازمان به جهت تعمیر یا تعویض قطعات مورد نیاز آن‌ها، زمان و هزینه زیادی برای رفع مشکلات موجود را افزایش می‌دهد. اگر دوست ندارید کامپیوتر یا سیستم‌های اداری برای تعمیر از مجموعه شما خارج شوند، به راحتی می‌توانید از یک متخصص درخواست کنید تا نیروهای خود را به محل شما بفرستند.

شرح خدمات پشتیبانی کامپیوتر

خدمات مورد نیاز از طرف یک شرکت خدمات پشتیبانی با توجه به نیاز شما متغیر هست. از جمله مهم‌ترین خدمات یک شرکت می‌توان به مواردی مثل تنظیمات سرور، نصب آنتی ویروس و بروزرسانی، نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی مورد نیاز سازمان، انجام تنظیمات شبکه مثل روتر، سرور و کلاینت، رفع ایرادات مربوط به ویندوز، تنظیم مودم‌ها و نصب نرم افزارهای آنلاین اشاره نمود. تمامی خدمات ذکر شده را می‌توانید از شرکت آتانت دریافت کنید.

تعرفه خدمات پشتیبانی کامپیوتر

تعرفه هزینه خدماتی که در این زمینه می باشد به فهرست خدمات ارائه شده بستگی دارد. شرکت آتانت با هدف بالا بردن کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌های سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف، خدمات خود را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌کند. با  استفاده از این خدمات از اتلاف وقت و هزینه زیاد جلوگیری خواهید کرد زیرا استخدام متخصص درون سازمان برای محافظت از سیستم‌های رایانه‌ای قسمتی از بودجه سازمان را به خود اختصاص می‌دهد. این در صورتیست که می‌توانید با برون سپاری خدمات کامپیوتری خود در کم‌ترین زمان ممکن مشکلات بوجود آمده را رفع کنید.

برای پشتیبانی کامپیوتر با ما تماس بگیرید

اگر در زمینه نگهداری از سیستم‌های رایانه‌ای، سخت افزارها و نرم افزارهای سازمان خود نیاز به کمک و مشاوره دارید، با تیم آتانت تماس بگیرید.

سوالات شما در رابطه با پشتیبانی کامپیوتر

پکیج‌های  پشتیبانی از کامپیوتر و سیستم‌های رایانه‌ای که از شرکت آتانت دریافت می‌کنید شامل پشتیبانی از تمام سیستم‌ها و سرورهای سازمان، امنیت،مسائل سخت افزاری و نرم افزاری، و… می‌باشد.

  • چون خلاقیت و نوآوری را در صدر کارهای خود می‌گذاریم.
  • چون زمان شما برای ما هم مهم است.
  • چون کیفیت را فدای کمیت نمی‌کنیم.
  • چون کار را دست کاربلد می‌سپاریم.
  • چون به انتخاب مشتری احترام می‌گذاریم.
  • چون شما را تنها نمی‌گذاریم.
  • چون  به شکل حرفه‌ای کار می‌کنیم.
  • چون از متخصصین کارآزموده استفاده می‌کنیم.
  • چون سابقه و سال‌های زیادی در این صنعت فعالیم.

برای ارتباط با گروه پشتیبانی از کامپیوتر و سیستم‌های رایانه‌ای آتانت می‌توانید از طریق شماره 09121366421 با ما در تماس باشید.

راهکارهای ارتقای امنیت کامپیوتر

چگونه امنیت کامپیوتر و سیستم‌های رایانه‌ای خود را ارتقا دهیم؟
خدمات کامپیوتر
  1. همواره نرم افزارهای خود را به روز نگه دارید.

2. نسبت به نصب برنامه‌های غیرقابل اعتماد محتاط‌تر باشید.

۳.نصب آنتی ویروس را در اولویت بزارید و مطمئن باشید از خطر ویروس‌ها در امان هستید.

۴. در آخر برای تضمین امنیت سیستم‌های خود، از یک تیم پشتیبان کامپیوتر کمک بگیرید.