خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر

در اصل خدمات کامپیوتر به گروهی از شغل های مربوط با کامپیوتر ، تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتر هم در زمینه سخت افزار و هم در زمینه نرم افزار گفته می شود که در آن به بررسی و رفع مشکلات رایانه ای ، ارتقاء و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری و گاها در کنار آن فروش لوازم جانبی و قطعات کامپیوتر  پرداخته می شود. اگر شما کامپیوتری دارید که از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری دچار مشکلی  شده و خودتان نمی‌توانید این مشکل را رفع کنید، باید از یک شرکتی همانند آتانت راهنمایی بگیرید.

خدمات کامپیوتری در محل

اگر تمایل ندارید کامپیوترهای مجموعه شما برای بررسی و تعمیر از مکان شما خارج شوند باید از خدمات در محل استفاده کنید. شرکت آتانت متخصصان کامپیوتر خود را در سریعترین زمان به مکان شما اعزام می‌کند.

خدمات کامپیوتری تلفنی

گاهی اوقات فقط با یک تماس تلفنی به این بخش خدمات شرکت آتانت از راه دور مشکل کامپیوتر خود را برطرف کنید. متخصصان آتانت همیشه و تمام‌وقت آماده جواب‌دهی به شما می‌باشند.

خدمات آنلاین

شرکت‌ آتانت برای مشتریان خود فرصتی را ایجاد کرده‌ است که بتوانند از طریق اینترنت و به صورت آنلاین و مجازی نیز بعضی از کامپیوتری را دریافت کنند.

خدمات نرم افزاری کامپیوتر

خدمات نرم افزاری یکی از انواع خدماتی است برای ارائه از طرف یک شرکت خدمات شبکه،  می‌باشد. این خدمات را می‌توان به ۴ دسته خدمات سخت افزاری، خدمات نرم افزاری، تعمیر یا فروش قطعات و لوازم جانبی و کامپیوتر در زمینه شبکه تقسیم بندی کرد. 

کلیه خدماتی که مرتبط با بخش نرم افزار سیستم های رایانه ای هست از جمله نصب سیستم عامل های مختلف، نصب نرم افزار، نصب درایور های سخت افزار های مختلف و …و همینطور در این بخش خدمات مربوط به عیب یابی نرم افزاری در نرم افزار های مختلف و آپدیت کردن نرم افزار ها و سیستم عامل  نیز انجام می‌شود.

خدمات سخت افزاری کامپیوتر

خدمات سخت افزاری سیستم‌های کامپیوتری به مراتب تخصصی‌تر از خدمات نرم افزاری می‌باشد به همین دلیل اگر به این دسته از خدمات برای کامپیوترتان احتیاج پیدا کردید، بهتر است از یک شرکت یا تیم ارائه خدماتی که تخصص بالا و مهارت دارد مانند آتانت،کمک بگیرید. برطرف کردن مشکلات سخت افزاری کامپیوتری، عیب یابی ، تعمیر تجهیزات و قطعات و بروزرسانی سخت افزاری سیستم های رایانه ای در این بخش صورت میگیرد.

عیب‌یابی و تعمیر کامپیوترها

تعمیر قطعات یا لوازم جانبی سیستم‌ها و کامپیوترها از دیگر خدماتی است که می‌توانید از آتانت به عنوان یک شرکت خدمات شبکه دریافت کنید. اگر کامپیوتر شما دچار ایرادی شود که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشته باشد، قطعا شما هم به دنبال یک شرکت ارائه خدمات برای کامپیوتر که معتبر باشد، می‌گردید تا کامپیوتر خود را برای تعمیر و بررسی پیش آن‌ها ببرید. احتمال می‌رود که در کامپیوتر خود اطلاعات محرمانه و خصوصی داشته باشید؛ با این حساب نمی‌توانید به هر مرکز یا شرکت خدماتی اعتماد کنید.

خدمات کامپیوتر در حوزه شبکه

ارائه خدمات در زمینه کامپیوتر در حوزه شبکه را می‌توان به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدماتی که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه ارائه می‌دهند، نام برد. نصب و راه اندازی شبکه، پشتیبانی شبکه، خدمات آی‌تی و امنیت شبکه از جمله خدماتی هستند که می‌توانید از شرکت آتانت دریافت کنید. تنوع این خدمات بسته به نیازهای شرکت شما می‌تواند بسیار گسترده باشد. برای آگاهی از انواع خدمات برای کامپیوترها از سوی تیم آتانت، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با مشاوران ما تماس بگیرید.

تنها با یک تماس، برای خدمات مورد نیاز خود از اتانت مشاوره بگیرید

برای گرفتن مشاوره کامپیوتری مورد نیاز خود، از طریق شماره‌های موجود در وبسایت آتانت تماس بگیرید. آتانت شما را برای دریافت خدمات نرم افزاری، سخت افزاری یا خدمات مربوط به شبکه‌های کامپیوتری به طور رایگان راهنمایی می‌کند.

پاسخ به سوالات شما در این رابطه

خدمات کامپیوتر

قیمت تعرفه خدماتی که یک شرکت ارائه کننده سرویس فعالیت های کامپیوتری ارائه میدهد، بسته به نوع خدمات مورد نظر تفاوت دارد. هر کدام از خدمات‌ قابل ارائه از سمت شرکت های خدمات‌کامپیو تری  مانند نصب ویندوز، تعمیر قطعات جانبی و… تعرفه‌های مختلفی دارند.

تیم آتانت امکان عرضه خدمات در محل به صورت حضوری را برای مشتریان خود فراهم ساخته همچنین در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا حتی می‌توانید به صورت تلفنی یا آنلاین هم از مشاوران آتانت برای رفع مشکلات کامپیوترهای خود راهنمایی بگیرید.

تمامی مشکلات یا خدماتی در حوزه نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر مثل نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، تعمیر کیس و تجهیزات کامپیوتر  و … را می‌توانید از یک شرکتی همانند آتانت بگیرید.

مزایای کمک گرفتن از شرکت آتانت در زمینه کامپیوتر

خدمات کامپیوتر

سایر کارکنانی که سررشته‌ای در زمینه IT ندارند را درگیر سیستم نمی‌کنید.

امنیت اطلاعات مجموعه شما محفوظ می‌ماند

در ارتباط با شبکه‌های کامپیوتری و استفاده کردن از آن نگرانی ندارید.

به دلیل سرعت رفع مشکلات هیچ گونه اختلالی در کار کارکنان بوجود نمی‌آید.