خدمات اکتیو شبکه

تمامی فعالیت‌های نرم‌افزاری که برای تنظیم و پیاده سازی کامل یک شبکه به آن نیاز خواهیم داشت، خدمات اکتیو شبکه گفته می‌شود. برخی از این خدمات مانند نصب آنتی ویروس شبکه، پیاده‌سازی تجهیزات شبکه و … می‌باشد.

خدمات اکتیو آخرین مرحله از راه اندازی یک شبکه کامپیوتری می باشد که تمامی اهداف و نیازهای ما در این مرحله برآورده می‌شود.پس از راه اندازی و تنظیم دستگاه های موجود، شبکه قابل استفاده می باشد.

سرویس های اکتیو

خدمات اکتیو شبکه آتانت

تنظیم و راه اندازی  میل سرور

انجام خدمات شبکه‌های wireless و point to point

تنظیم و راه‌ اندازی سرویس‌های تحت شبکه مانند: Active Directory ،Domain ،DHCP ،DNS و …

بک آپ گیری و بازگردانی اطلاعات

انجام تنظیمات و پیکربندی برای کنترل و مدیریت یکپارچه سیستم‌ها، اکانت‌ها، فایل‌ها و …

راه اندازی مدیریت اینترنت، یوزرها و مدیریت پهنای باند

تنظیم و نصب تمامی تجهیزات اکتیو شبکه مانند: سوئیچ،روتر،مودم، اکسس پوینت، فایروال و …

نصب و راه‌ اندازی نرم‌افزاری‌های تحت شبکه

نصب و پیکربندی فایروال

نصب سیستم عامل‌های کلاینت و سرور و تنظیمات آن، مانند: Windows Server 2016 ,2012 ,2008 ،Linux و …

نصب سیستم‌ عامل‌های مختلف از قبیل لینوکس، ویندوز و غیره

ارائه سرویس‌های مبتنی بر voip

ضمانت و گارانتی خدمات اکتیو آتانت

خدمات و تجهیزات اکتیو شبکه، حداقل تا ۱ ماه و حداکثر بنابر نوع سرویس و نرم‌افزار درخواستی و همچنین شرایط خاص پروژه تغییر می‌کند. در مواقع نیاز مشتریان، امکان ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به شکل عقد قراردادهای پشتیبانی شبکه یک ساله وجود دارد. ساختار نرم افزاری سرورها، استفاده امن از اطلاعات روی سرورها را امکان پذیر می‌کند. آرامش را به محل کار خود بازگردانید!

نیازها و اهداف ما از شبکه، در مراحل اکتیو برآورده خواهد شد. شرکت آتانت در بخش خدمات اکتیو شبکه تمامی تنظیماتی که شرکت‌ها برای پیشبرد اهداف خود احتیاج دارند را راه‌‌ اندازی می‌کند. این نرم‌افزارها و سرویس‌ها هستند که نیازهای سازمان را در روند بالا بردن سرعت انجام امور اداری و تجاری ، بالا بردن راندمان کاری، بالا رفتن کیفیت کار، برآورده می‌کنند.

ضمانت و گارانتی خدمات اکتیو آتانت

• تنظیم و راه‌اندازی دامنه شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن

•روش‌های مجازی سازی سرور، نصب و پشتیبانی (Hyper-V و VMware ESXi و …)
• راهکارهای مدیریت اینترنت، کنترل پهنای باند و مانیتورینگ
• ارائه روش بک آپ گیری و بازگردانی اطلاعات
• ارائه خدمات VOIP
• راه‌اندازی میل سرور
• تنظیم و کانفیگ فایروال‌های نرم افزاری و سخت افزاری و UTM
• نصب و راه‌اندازی تجهیزات سخت‌افزاری تحت شبکه با برندهای سیسکو، میکروتیک، HP ،SuperMicro ،Juniper ،Intel و …

شناخت گروه آتانت

تیم تخصصی آتانت آماده ارائه کلیه خدمات شبکه و سخت افزار، خدمات کامپیوتر و سرور، مشاوره و پشتیبانی شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه، طراحی شبکه، خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه، کابل کشی شبکه، خدمات نصب و راه‌اندازی دوربین مداربسته و … به تمامی سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک، مدارس، هتل‌ها و فروشگاه‌ها … است، و همینطور  شرکت ما آماده ارائه خدمات به منظور پیشرفت و بهینه سازی و راه اندازی اتاق سرور و شبکه نیز می‌باشد.

شرکت آتانت در این زمینه با ارائه خدمات اکتیو به طور حرفه‌ای و تخصصی و با توجه به درخواست‌های مشتریان صورت می‌گیرد. تمام خدمات آتانت پس از ارائه به مدت محدود دارای پشتیبانی رایگان برای تضمین کیفیت و اثباتشان به مشتریان خود است و موقع نیاز مشتریان به خدمات پشتیبانی طولانی مدت، قرداد پشتیبانی شبکه بسته می‌شود.

مفهوم خدمات اکتیو شبکه

به طور کلی خدمات شبکه به دو بخش خدمات اکتیو و خدمات پسیو تقسیم می‌شود. خدمات اکتیو قسمتی از خدماتی می‌باشد که به خدمات زیر ساختی مربوط نمی‌شوند و مواردی اعم از ارائه خدمات نرم افزاری، نصب آنتی ویروس روی شبکه و موارد ذکر شده در بالا خلاصه می‌شود. شرکت آتانت بزرگ‌ترین شرکت ارائه دهنده خدمات اکتیو شبکه در تهران است، که تا امروز توانسته خدمات متنوعی را به کسب و کارهای مختلف ارائه دهد.

در مجموع خدمات اکتیو شبکه به مجموعه خدماتی می گویند که بعد از نصب و تنظیم امور پسیو شبکه اعمال می‌شود. هرنوع فعالیت نرم افزاری که باعث تغییر روی داده‌های قابل عبور از شبکه شود، خدمات اکتیو شبکه نام گذاری می‌شود.

بهترین شرکت ارائه خدمات اکتیو در تهران

شرکت آتانت بهترین شرکت ارائه خدمات active در تهران، تاکنون به برندها و سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی خدمت رسانی کرده است. برای دریافت لیست خدمات اکتیو آتانت کافیه با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل بگیرید.

حفظ امنیت در ارائه خدمات اکتیو

تامین امنیت و محرمانه ماندن اطلاعات و داده‌های موجود در هر شبکه از مواردی است که باید از توجه ویژه‌ای برخوردار باشد. شرکت آتانت با تجربه بالا در حوزه ارائه انواع خدمات شبکه توانسته تمام اصول نکهداری محرمانگی داده‌ها را از بین ببرد.

جدا از هر نوع ارائه خدمات، اصلی‌ترین نکته که باید در زمان نصب یک شبکه و ارائه خدمات شبکه به آن در نظر بگیرید، حفظ امنیت اطلاعات شرکت می‌باشد. شرکت آتانت بهترین ارائه کننده خدمات اکتیو شبکه در تهران و سراسر ایران هم اکنون توانسته بهترین راهکار‌های جلوگیری از درز کردن اطلاعات و داده‌ها را موقع اجرای خدمات پیاده سازی کند.

مراحل اجرای اکتیو شبکه

نصب و اجرای خدمات اکتیو شبکه از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است. مراحل اجرای خدمات اکتیو از بررسی اولیه تا پشتیبانی را در قسمت پایین به اختصار توضیح دادیم.

بررسی اولیه و نیاز سنجی

اولین امر هنگام پیاده سازی اکتیو شبکه، بررسی اولیه و نیاز سنجی است. این مرحله نیاز است که اکتیوکار شبکه به طور دقیق بررسی کند سپس با آنالیز کامل خدمات اکتیو شبکه را پیاده سازی کند.

آینده نگری در عرضه خدمات شبکه

هدف از آینده نگری،  پیشبینی کردن آینده و داشتن دید حرفه‌ای به ارائه خدمات شبکه است، کمتر شرکتی دید بلند مدتی به ارائه خدمات خود دارند. تصور کنید یک شبکه پس از راه‌اندازی احتیاج به اد کردن یک کلاینت جدید داشته باشد، فکر کنید که راه‌اندازی خدمات آنتی ویروس در شبکه نیاز باشد که چند ماه دیگر برای یک کلاینت دیگر هم راه‌اندازی شود، حال آیا به درستی به پیشبینی رابطه با یک الی دو سال آینده این شبکه فکر شده ؟ آیا این شبکه به زودی احتیاج دیگری نخواهد داشت؟ وجود آینده نگری در ارائه خدمات شبکه باعث می‌شود که از اتلاف هزینه هنگام پیاده سازی دوباره شکبه جلوگیری شود.

اجرای خدمات

این مرحله با توجه به نیازهای شبکه و خواسته‌های سازمان یا شرکت، اقدام به اعمال خدمات می‌کند. در صورتی که به خدمات اکتیو شبکه نیاز دارید کافی است با شماره‌های موجود در سایت  آتانت تماس حاصل فرمایید.

کیفیت سنجی خدمات

بعد از اعمال کردن و ارائه خدمت نوبت به بررسی کیفیت می‌رسد، متخصصی که بعد از ارائه خدمات اکتیو شبکه خود شروع به تست و بررسی میزان کیفیت خدمات خود نمی‌کند نمی‌تواند به عنوان بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه شناخته شود.

پشتیبانی از خدمات ارائه شده

گروه فنی مهندسی آتانت با تجربه طولانی در ارائه خدمات شبکه، کلیه خدمات خود در طی یک سال پشتیبانی می‌کند. عدم عرضه خدمات پشتیبانی در زمان نصب خدمات و پس از آن می‌تواند مشکلات زیادی را برای شبکه و کلاینت‌های موجود در شبکه به وجود آورد.

تعرفه خدمات اکتیو شبکه در سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

تعرفه خدمات اکتیو شبکه در سال ۱۴۰۰ بعد از تعیین شدن نوع تجهیزات و سرویس‌ های مورد نیاز مشتری با توجه به مقیاس و متراژ مکان پروژه محاسبه می‌شود.

آموزش اکتیو شبکه به چه صورت است؟

برای آموزش پیاده‌سازی تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه ابتدا باید دوره‌های +NETWORK را پشت سر بگذارید. برای آموزش مفاهیم تخصصی شبکه ابتدا باید با مفاهیم پایه و ابتدایی آن آشنا بشوید. اگر تخصصی در این زمینه ندارید از حتما یک اکتیوکار شبکه راهنمایی بگیرید